O mnie

Martyna zdjęcie autorki

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się profesjonalnie od roku 2010. Wiele lat doświadczenia w nauczaniu, praca z różnymi grupami zawodowymi, na różnych poziomach zaawansowania pozwoliła mi opracować techniki nauczania oraz zgromadzić materiały szkoleniowe odpowiadające potrzebom większości potencjalnych Uczniów.

Współpracuję z najlepszymi ogólnopolskimi i wrocławskimi szkołami językowymi: Hutchinson Institute, Language Solutions for Business, Yellow, Prolang, Foreign Education Services, Satisfaction, A+, Moose.

Od wielu lat pracuję w dużej mierze z Klientem korporacyjnym, nauczam zarówno języka biznesu, jak i English for Specific Purposes (administracja, marketing, finanse, sprzedaż, i wiele innych). Byłam trenerem In-Company w wielu polskich i zagranicznych firmach i instytucjach, m.in. IKEA, Rossmann, MBank, TomTom, Coca-Cola, DrMax, Urtica, Amcor, i wiele innych.
Ponadto, współprowadziłam renomowany cykl szkoleń Master of Business English, realizowany przez Hutchinson Institute.
Dwa lata (2007-2009) mieszkałam w Wielkiej Brytanii, gdzie szlifowałam język oraz poznawałam kulturę tego kraju, która wraz z językiem stanowi nierozerwalną całość i pozwala łatwiej komunikować się w języku angielskim.

Wykształcenie

W 2012 roku zdobyłam dyplom Magistra Filologii Angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka angielskiego – w 2007 r. ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Dyplom Licencjata Filologii Angielskiej uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim w roku 2007.

Kursy dodatkowe

Legal English Expert, Anna Młodawska – w trakcie realizacji szkolenia z Legal English (poziom C2)
LexAnglica – ukończyłam kurs Legal English na poziomie C1 (2018)
Studia Podyplomowe 2009 r. w zakresie tłumaczeń: Podyplomowe Studium Przekładu we Wrocławiu (2008-2009) – dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami rozmaitych tekstów